KONST / Litografier / Digital print 13543001
nr 1354 3001
Dawid (Björn Dawidsson)
(f. 1949), Sverige
Digital print, Absolut Vodka, Signerad, Numrerad 2/4, daterad, 1999, ca 98x69 cm
Dawid (Björn Dawidsson), svensk fotograf född 1949.
måndag 19 oktober 2020
kl 18:52:04
Dawid (Björn Dawidsson)
Läs mer om Dawid (Björn Dawidsson)